odbiór mieszkania

Podejście do nieruchomości

Techniczna analiza naszej przyszłej nieruchomości to jest właściwie najważniejszy warunek udanej transakcji. Pośrednik może roztaczać przed nami rozmaite ciekawe wizje dotyczące tego jak bardzo ładne czytaj więcej »

TAśMA pakowa Z NADRUKIEM

Taśma z logo firmy

Reklamowanie własnej firmy i tego, co oferujemy jest bardzo ważne. Klienci nie za bardzo lubią reklamy, ale jeśli będzie to to na pewno nie będzie im to przeszkadzało, a zatem warto właśnie nad tak czytaj więcej »

pompy ciepła Kraków

Pompa ciepła wady i zalety

Nie ma takiego ogrzewania, które będzie w 100% podobało się każdemu. Na pewno nie ma ogrzewania, które byłoby tanie. Nie ma znaczenia czy inwestujemy w ogrzewanie standardowe jak piec na eko groszek c czytaj więcej »

Noclegi w góracH

Nocleg w górach?

Czy zastanawialiście się kiedyś Państwo nad tym, żeby nocować w górach? Jeżeli nie zastanawialiście się to muszę powiedzieć, że straciliście naprawdę dużo. Nie jest to jednak błąd z gatunku tych, któ czytaj więcej »

NAPóJ Dla dzieci

Smoothie dla dziecka

Popularnym napojem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest smoothie. Są to napoje, które przygotowywane są w blenderze. Może to być wykonywany z warzyw i owoców. Dzięki temu, że składniki te są ble czytaj więcej »

pozwy cywilne Szczecin

Kilka słów na temat pozwów cywilnych

Wydaje mi się, że jeżeli mówimy o pozwach to najczęściej słyszy się pozwach związanych z rozwodem. Myślę, że to nie przypadek, ale to nie oznacza braku innych pozwów. Doskonałym przykładem są . Poza czytaj więcej »

probiotyki

Probiotyk z perspektywy dziecka

Chciałbym, żebyśmy spojrzeli na probiotyk z perspektywy dziecka. Właściwie, żebyśmy spojrzeli na . W końcu chodzi tu o liczbę mnogą a nie jakiś jeden konkretny probiotyk. Myślę, że są wśród nas osoby czytaj więcej »

gARAZE BLASZANe

Modele

Wiadomo, że każdy ze sklepów który handluje garażami w swojej ofercie posiada przeróżnego rodzaju modele. Tak naprawdę ma to ogromne znaczenie dla klientów, którzy są w stanie dopasować wielkość gara czytaj więcej »

KOTLINA kłodzka noclegI

Tanie noclegi i ich oferta

Wiele osób chciało by w okresie ferii wyjechać z dziećmi na odpoczynek. Aby takie dzieci miały również frajdę warto zdecydować się na wyjazd w Góry gdzie znajdziecie wiele ciekawych atrakcji z jakich czytaj więcej »

sok

Sok w butelce szklanej czy plastikowej?

Mówi się,z ę nie powinno sądzić czegoś po okładce, albo po opakowaniu. Jednak nie zawsze to stare przysłowie się sprawdza, ponieważ czasami tak jest, że opakowanie naprawdę ma znaczenie. I bywa też t czytaj więcej »

 

Czy cukier jest nam potrzebny?

cukier brzozowy

Jeśli z naszego świata zniknąłby cukier lub wprowadzono by zakaz jedzenia cukru, z pewnością początkowo bylibyśmy bardzo nieszczęśliwi. Myślelibyśmy tylko o tym, że nigdy nie skosztujemy przepysznych drożdżówek i pączków, które tak wspaniale pasowały do kawy, i nigdy nie zobaczylibyśmy, jak smakuje teraz wychwalany cukier brzozowy. Jednakże nasz świat wcale by się nie skończył po takim wydarzeniu, a byłoby wręcz przeciwnie. W rzeczywistości nasze organizmy nie potrzebują bowiem cukru, dlatego bez niego możemy spokojnie się obejść.

Zastanówmy się więc przez chwilę, co tak naprawdę daje nam ten cukier. Najczęściej sięgamy po niego tylko po to, by sprawić sobie przyjemność, która trwa bardzo krótką chwilę. Chwila przyjemności, a cała wieczność w boczkach, bo cukier szybko wędruje do naszych komórek tłuszczowych i zamienia się w nieestetyczne fałdki i zwały tłuszczu. Dodatkowo, chociaż wydaje nam się, że taki cukier daje nam dużo energii, jest wręcz odwrotnie, bo ma on działanie energetyczne jedynie z początku. Później mocno nas usypia i sprawia, że już zupełnie nic nam się nie chce, dlatego kładziemy się do łóżka i szybko zasypiamy.

dobra cukier brzozowy

Oczywiście zdrowa wersja cukru, czyli cukier brzozowy, jest już znacznie lepsza, ale to dalej nie oznacza, że jej jakoś szczególnie potrzebujemy. Nie musimy niczego dosładzać, a jeśli skończymy z tym teraz, szybko przyzwyczaimy się do nowych smaków i zapomnimy o słodkościach. Podziękuje nam za to nasza sylwetka, która wreszcie stanie się atrakcyjnie szczupła.